Üye olma ile ilgili problemler düzeltildi, foruma üye olabilirsiniz. *** Forumda görev almak isteyen arkadaşlar PM (@tarimsal) ile iletişime geçebilir. *** Üyelik işleminden sonra üyelik aktivasyonu için, e-posta hesabınızda ki Spam/Gereksiz vb. klasörüne bakmayı unutmayın!

Forumda yetki istiyorum !

Sitemize Moderatör Olmak İstermisiniz?
Cevapla
Kullanıcı avatarı
tarimsal
Kıdemli Üye
Mesajlar: 691
Kayıt: Prş Mar 31, 2011 6:16 am
İletişim:

Arkadaşlar forum sayfamıza editör, moderatör ve yönetici arkadaşlar alınacaktır.

Göre ve Yetkiler

Editörler: Uzmanı oldukları başlıklarda içerik paylaşacaklardır. Paylaştıkları içerikler moderatör ve yönetici tarafından gerek görüldüğü hallerde düzeltilecektir. Kendileride ekledikleri başlıkları düzeltebilir ya da kaldırabilirler.

Örneğin: Meyvecilik Hastalık ve Zararlıları

Moderatörler: Alan bazlı içerik paylaşacaklardır. Paylaşımları yönetici arkadaşlar tarafından gerek görüldüğü hallerde düzeltilecektir. Kendileride ekledikleri başlıkları düzeltebilir ya da kaldırabilirler.

Örneğin Meyve Yetiştiriciliği, Sebze Yetiştiriciliği

Yöneticiler:
Tüm siteden sorumlu olacaklardır. İstedikleri her başlığa içerik ekleyebilir, ekledikleri içerikleri düzeltebilir ya da kaldırabilirler. Aynı zamanda moderatör ve editör arkadaşlarım paylaşımlarınıda kontrol edeceklerdir.

Not: Sitede editör, moderatör ya da yönetici olarak görev alan arkadaşlar, gerek tüm site gerekse sorumlu oldukları bölümlerdeki tüm içerikten sorumludurlar. Yani başlık altına yapılacak yorumları takip ederek küfür ya da hakaret içeren yorumları kaldırmak gibi...

Aynı zamanda içeriğin doğruluğu konusunda da tüm arkadaşlar hem fikir olmaldır.


Cevapla

“ Forumda yetki istiyorum !” sayfasına dön