Forumda görev almak isteyen arkadaşlar PM (@tarimsal) ile iletişime geçebilir.
Üyelik işleminden sonra üyelik aktivasyonu için, e-posta hesabınızda ki Spam/Gereksiz vb. klasörüne bakmayı unutmayın!

Buyrun Tanışalım :)

Tanışma Bölümü (ETARIM'a yeni gelenler! önce buraya uğramanızı tavsiye ederiz)
Kullanıcı avatarı
serdsum
Yeni Üye

Sal Nis 03, 2012 3:22 am

herkese selamlar
ben izmirden serdar sızler gıbı bu işin okuluna falan gıtmedım ama dogayı seven bır emeklı olarak ogrenmenın yaşı yoktur dıyorum.
ızmırde yasıyorum ve amator olarak arıcılıkla ugrasıyorum..

SERDAR SUMER
IZMIR-1962
Kullanıcı avatarı
tarimsal
Kıdemli Üye
İletişim:

Çrş Nis 04, 2012 5:29 am

Serdar Bey, elbet bizlerinde sizden öğreneceği bir çok şey olacaktır.

Aramıza hoşgeldiniz hocam...

Kullanıcı avatarı
tysmüh.
Yeni Üye

Çrş Nis 04, 2012 11:05 pm

tarım yazdı: Aramıza hoşgeldin Dilan,

Umarım sitemizi beğenmişsindir. Site üzerinde yapılacak bir çok iş var ama yapmamızın sebepleride var... :)

Umarım bu sebepleri sen kırarsın...
hoş gördüm :) teşekkür ederim. çok beğendim birçok konuda aklıma takılan tüm soruların cevaplarını buldum. okulda dersleri biz öğrenciler anlatıyoruz buradaki bazı bilgileri kullandım kendi yorumlarımı katarak çok beğenildi sınava girmeden dersi geçtim sayıldı. gerçekten çok güzel herkes de tavsiye ettim benimde yapabileceğim bi katkılarım olursa yardımcı olabilirsem çok mutlu olurum gerçekten

Kullanıcı avatarı
tarimsal
Kıdemli Üye
İletişim:

Prş Nis 05, 2012 2:45 pm

Sana fayda sağlayacak bir şeyler yapabildiysek ne mutlu bize. Sitede bizlere yardımcı olabilir, forumda ilgili olduğun konularda paylaşımlar yapabilirsin.
En son tarimsal tarafından Prş Nis 05, 2012 2:45 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

pvc Vana
Yeni Üye

Sal Oca 08, 2013 5:19 pm

Vizyonumuz :

Şirketimizin güvenilirliğini, ülkemizde ve uluslararası pazarda rekabet edebilirliğini sağlamak,

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerinin de ötesinde ürünlerimizi sürekli geliştirilen bir kalite anlayışı ile üretmek,

Müşterilerimiz için düşük maliyetle ve en yüksek faydayı sağlayan malzemelerden oluşan üretim yapmak,

Ürünlerimizi iyi bir planlamayla müşterilerimize eksiksiz ve zamanında teslim etmek,

Çevreyi koruyarak ülkemizin, iş ortaklarımızın ve şirketimizin büyümesine katkı sağlamaktır.

Misyonumuz :

Agora Boru Ek Parçaları San. Tic. Ltd. Şti. hedeflenen sonuçlara ulaşmak için, bir "ekip" olarak çalışanların işlerini sevmelerini, verimli bir şekilde yürütmelerini ve katılımcı olmalarını, bilgiyi ve teknolojiyi üretimde ve satış sonrası hizmetlerde kullanmalarını ilke olarak benimsemiştir.

Ürünlerde kalite kontrolünü hammadde aşamasından başlayarak üretim sırasında ve sonrasında her parçada yapılan testlerle devam ettirmek, ISO 9002 Kalite Güvence Sistemi ile yurtiçi ve uluslararası sertifikalarla yüksek kalite ve güvenin simgesi olmaktır.

hy10711071
Yeni Üye

Çrş Şub 04, 2015 6:37 pm

Merhaba arkadaşlar birbirimize kolaylık sağlayacak her konuda yardımcı olabilmek dileği ile.

azad_aksa
Yeni Üye

Pzt Haz 08, 2015 1:42 pm

Merhaba forum sakinleri aslında burda bulunmamın sebebi tarlamızdaki mısırın hasta olması ver care aramam yardımcı olacak birini arıyorum resimlerle derdimi anlatabilirim belki ...tşkler..

Kullanıcı avatarı
tarimsal
Kıdemli Üye
İletişim:

Prş Haz 11, 2015 2:31 am

isodemir2003 yazdı: Merhaba forum sakinleri aslında burda bulunmamın sebebi tarlamızdaki mısırın hasta olması ver care aramam yardımcı olacak birini arıyorum resimlerle derdimi anlatabilirim belki ...tşkler..
Merhaba, hoş geldin. Konuyu aşağıdaki linke bahsettiğin şekilde resimli olarak açar mısın.

http://forum.etarim.net/forumdisplay.php?fid=32

Popüler Tarım
Yeni Üye

Cmt Eyl 09, 2017 3:18 am

Merhaba aranıza yeni katıldım. Herkese iyi forumlar :)

Bu arada phpbb forum sistemine bayılırım. Kullanımı oldukça kolaydır :)

https://populertarim.com - Tarımsal Bilim Sitesi

“Tanışmak istiyorum !” sayfasına dön