Üye olma ile ilgili problemler düzeltildi, foruma üye olabilirsiniz. *** Forumda görev almak isteyen arkadaşlar PM (@tarimsal) ile iletişime geçebilir. *** Üyelik işleminden sonra üyelik aktivasyonu için, e-posta hesabınızda ki Spam/Gereksiz vb. klasörüne bakmayı unutmayın!

Tarım Kredi Kooperatifleri, İzmir Bölge Birliği'nde Çalışacak Ziraat Mühendisi Alacak

İş yada eleman arıyorsanız bu bölüme katılın
Cevapla
Kullanıcı avatarı
tarimsal
Kıdemli Üye
Mesajlar: 691
Kayıt: Prş Mar 31, 2011 6:16 am
İletişim:

Tarım Kredi Kooperatifleri’nden ziraat mühendisleri ve uzmanlara yönelik istihdam duyurusu yapıldı. İzmir Bölge Birliği’ne bağlı illerde istihdam edilmek ziraat mühendisi ve kooperatif görevlisi alımı yapılacağı duyurulan ilanda personel kontenjanı ise 60 olarak belirtildi.

İşte başvuru şartları

10-21 Haziran tarihleri arasında yapılacak başvurularda adaylar lisans, önlisans ve ziraat mühendisi kategorilerine göre ayrılacak değerlendirilecek. Başvuru yapabilmek için 30 yaşında büyük olmaması gereken adayların, ayrıca son ikamet ettikleri il dışında farklı bir ilde başvuru yapamayacağı belirtiliyor.

Lisans mezunu adayların en az 60 KPSS P3 puanına, önlisans mezunu adayların ise en az 60 KPSS P93 puanını sahip olması gerekiyor. Mülakata çağırılacak ziraat mühendislerinin belirlenmesinde ise Bitki Koruma Ürünleri Bayilik veya Toptancı İzin Belgesi olanlara öncelik tanınacak.


Cevapla

“İş İlanları” sayfasına dön