Üye olma ile ilgili problemler düzeltildi, foruma üye olabilirsiniz. *** Forumda görev almak isteyen arkadaşlar PM (@tarimsal) ile iletişime geçebilir. *** Üyelik işleminden sonra üyelik aktivasyonu için, e-posta hesabınızda ki Spam/Gereksiz vb. klasörüne bakmayı unutmayın!

2018 KOSGEB GİRİŞİMCİ DESTEĞİ İLE ORGANİK MARKET AÇMAK

Bitki Koruma Ürünleri Bayilik ve Toptancılık Sınavına hazırlananlar için, çıkmış soru ve cevaplar, ders notları ve sunumlar ile sınav tarihi paylaşılmaktadır.
Kullanıcı avatarı
sezenli
Yeni Üye

2018 KOSGEB GİRİŞİMCİ DESTEĞİ İLE ORGANİK MARKET AÇMAK

Arkadaşlar merhaba her geçen gün yemiş olduğumuz gıdalar gıda olmaktan uzaklaşıyor,İlçe münübüslerine yakın bir lokasyonda 200 m2 civarında bir dükkan buldum ve KOSGEB Girişimcilik Eğitimi katılım belgemde var ve bu iş yerinde köy eksenli ürünlerinlerin satışının yapılacağı bir işletme açmak istiyorum .Amacım kilosunu 12'tl'den aldığım peyniri 45 tl'den satmak değil amacım 12 'tl'den aldığım ürünü 15'ten 17'den satmak.
KOSGEB'in yeni iş yeri açmak isteyen girişimcilere 50.000 tl hibe 100.000tl'ye kadar faizsiz kredi desteği verdiğini duydum ve kosgeb girişimcilik eğitimlerine katıldım ve katılım belgesi aldım bu belge ile belirttiğim iş fikrini faaliyete koymak istiyorum.KOSGEB Girişimci desteği hakkında bilgi ve deneyimi olan arkadaşlar bu hibe desteğini nasıl alacağımızı bana anlatabilir mi ? çünkü yanlış bir şey yapmak istemiyorum.
KOSGEB'e gittim ve konu hakkında kosgeb'den bilgi alamadım ,inernette çeşitli sitelerde yer alan bilgileri okudum fakat tamamı eski bigli ve reklam amaçlı olduğu için bir şey vermedi bana .Danışman firmalar derseniz onlar zaten ayrı bir dert ve onlara güvenmiyorum.(bakınız:danışman firma mağduru: http://danismanfirmamagduru.blogspot.co ... rmedi.html)

KOSGEB Girişimci Desteği hakkında bilgi ve deneyimi olan arkadaşlar beni bilgilendirir mi ? Tşk ederim.

Kullanıcı avatarı
sezenli
Yeni Üye

Re: 2018 KOSGEB GİRİŞİMCİ DESTEĞİ İLE ORGANİK MARKET AÇMAK

İnternette okuduklarıma göre 2018 yılından sonra kosge girişimci desteğinin kapanacağını duydum bu konu hakkında bilgisi olan var mı ? Ben biraz şansızım tam ben destek alacakken kosgeb'in kapanmasından korkuyorum.Neyse ben iş yerini bu hafta içinde tutuyorum.

Kullanıcı avatarı
sezenli
Yeni Üye

Dükkan tuttum başlıyoruz !
OrganiKöy galiba adı bu olacak nasıl ?

Kullanıcı avatarı
sezenli
Yeni Üye

KOSGEB Girişimci Desteğine başvuru yapmak isteyenler www.isplaniornekleri.com dan iş planı örneği bakıp kendi iş planlarını hazırlayabilir .Bir danışman firmaya gitmiştim benden 2000 tl iş planı hazırlama ücreti istemişti siz siz olun bu ücreti sakın ödemeyin örnek iş planına bakın kendi kosgeb girişimci projenizi hazırlayın ben öyle yaptım.KOSGEB iş planımıda çok beğendi şimdi kosgeb kurulunu bekliyorum.

“Bitki Koruma Ürünleri Bayilik ve Toptancılık Sınavı” sayfasına dön