Üye olma ile ilgili problemler düzeltildi, foruma üye olabilirsiniz. *** Forumda görev almak isteyen arkadaşlar PM (@tarimsal) ile iletişime geçebilir. *** Üyelik işleminden sonra üyelik aktivasyonu için, e-posta hesabınızda ki Spam/Gereksiz vb. klasörüne bakmayı unutmayın!

Sektörün İlk Tarım Fuarı Kapılarını 8. Kez Açacak

Sizin için Fuarları, Seminerleri, Kongreleri takip ediyoruz.
Cevapla
orionfuarcilik
Yeni Üye
Mesajlar: 2
Kayıt: Çrş Kas 30, 2011 3:43 pm

Denizli Tarım Fuarı’nda Rekor Katılımcı Sayısı…

Tarım ve Hayvancılık sektörünün Denizli buluşması, AEGEANAGRI Ege Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı 22 Şubat 2012 Çarşamba günü kapılarını ziyaretçilerine 8. kez açacak.

Tarım sektörünün ulusal ve uluslararası firmalarını bir araya getiren ve 22 - 26 Şubat tarihleri arasında Egs Park Fuar Binaları’nda ziyaret edilebilecek olan AEGEANAGRI 2012, 5 gün boyunca sektör profesyonellerine ev sahipliği yapacak.

2012 yılının ilk fuarını Ege Bölgesi ve Türkiye’nin en önemli tarım bölgelerinden biri olan Denizli’de gerçekleştirecek olmanın heyecanını yaşayan Orion Fuarcılık, sektörün global firmalarını bir araya getirecek. Türk Tarım sektörünün buluşma yeri olarak nitelendirebileceğimiz AEGEANAGRI 8. Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı, geçen yıl kırdığı ziyaretçi rekorunu, bu yıl aşması düşünülüyor.

Denizli Egs Park Fuar Binaları’ nın 15.000 m2 kapalı alanında gerçekleştirilen fuar; 3 ay öncesinden yeterli doluluğa ulaştı. Katılımlar için gelen taleplere cevap verebilmek için Aegeanagri 2012’ de fuar alanına 2.500 m2 çadır alan ekleyen Orion Fuarcılık, toplam fuar alanını 17.500 m2’ye çıkardı.

Tarımsal Mekanizasyon ve Teknolojileri, Traktör ve Ekipmanları, Hayvancılık, Hayvansal Üretim Teknolojileri ve Ekipmanları, Seracılık, Tohum, Fide, Fidan, Gübre üreticileri ile Sulama Sistemleri ve teknolojileri konularında faaliyet gösteren yaklaşık 200 firma ve marka temsilinin yer alması bekleniyor.

Fuara 110.000’in üzerinde ziyaretçi bekleniyor!

Başta T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı olmak üzere, Denizli Valiliği, Denizli Belediye Başkanlığı, Denizli Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Denizli Ticaret Odası, Denizli Ticaret Borsası, , Denizli Sanayi Odası, Denizli Ziraat Odası Başkanlığı, Tarım Kredi Koop. İzmir Bölge Birliği, Denizli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, Denizli Ziraat Mühendisleri Odası, Denizli Veteriner Hekimler Odası ve Kosgeb'in destekleriyle gerçekleştirilmekte olan fuarda, Türkiye genelinden 110.000’i aşkın profesyonel ziyaretçi bekleniyor.

Girişin ücretsiz olduğu AEGEANAGRI 2012’in resmi açılış töreni 22 Şubat 2012 Çarşamba saat 11:00’ de gerçekleştirilecek. 22 -26 Şubat tarihlerinde 10.00–19.00, 26 Şubat günü ise 10:00 – 17:00 saatleri arasında tüm sektör mensuplarının ziyaretine sunulacaktır.


Cevapla

“Fuarlar, Seminerler, Toplantılar, Aktiviteler” sayfasına dön