Üye olma ile ilgili problemler düzeltildi, foruma üye olabilirsiniz. *** Forumda görev almak isteyen arkadaşlar PM (@tarimsal) ile iletişime geçebilir. *** Üyelik işleminden sonra üyelik aktivasyonu için, e-posta hesabınızda ki Spam/Gereksiz vb. klasörüne bakmayı unutmayın!

YILIN İLK TARIM FUARI: AEGEANAGRI 2012

Sizin için Fuarları, Seminerleri, Kongreleri takip ediyoruz.
Cevapla
orionfuarcilik
Yeni Üye
Mesajlar: 2
Kayıt: Çrş Kas 30, 2011 3:43 pm

YILIN İLK TARIM FUARI: AEGEANAGRI 2012

Aegeanagri Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı 8. kez sektöre kapılarını açıyor. Yılın ilk tarım fuarı olan Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı, sektörün ve bölgenin lideri olma özelliğini bu yıl da sürdürecek. Ege Bölgesi’nin yanı sıra diğer bölgelerden de firmaların katılımı ile gerçekleşecek olan fuarın bu yıl yaklaşık 115 bin sektör mensubu tarafından ziyaret edilmesi bekleniyor.

Tarımın yanı sıra sanayide de söz sahibi olan bölge, gerek alt yapılarını tamamlamış olmasıyla, gerekse de ulaşım, konaklama ve turizm alanındaki gelişmiş olanaklarıyla bütün yatırımcıların dikkatini çekmekte. Aegeanagri Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı, katılımcılarına böyle bir bölgede yapılıyor olmasının avantajlarını sunarken, bütün Türkiye’ye kolaylıkla açılabilmeleri için olanak yaratıyor.

Sektörün farklı kollarındaki işlere sahip olan 160 seçkin firma, geçtiğimiz sene ürünlerini binlerce ziyaretçiye sergileyebilme fırsatı yakaladıkları bu fuarda, 103 bin sektör profesyonelini ağırladılar.

Fuar sırasında ve sonrasında yapılan görüşmelerde ve anket değerlendirmelerinde katılımcı firmalarımız ve ziyaretçilerimizin fuardan yüksek verimle ve memnun ayrıldıkları gözlenmiştir. Bu memnuniyet sayesinde ziyaretçi portföyü ve sayısından son derece memnun olan katılımcılarımızın birçoğu, Aegeanagri 2012’ nin ön satışları 2011 fuarı bitmeden yapmıştır.
2011’de 15.000 m2 mevcut alanına 1.500 m2 çadır alan ilave eden Aegeanagri, katılımcı ve ziyaretçilerinden gelen yoğun talebe istinaden 2012’de çadır alan büyüklüğünü 2.500 m2’ ye çıkarmıştır.

Aegeanagri 2012 kapsamında; Tarımsal Mekanizasyon, Traktörler - Biçerdöverler, Tarım Makineleri Yan Sanayi, Sulama Teknikleri, Seracılık- Sera Konstrüksiyon Ekipmanları, Gübre, Tohum, Fide – Fidan, Zirai İlaçlar, Hayvancılık, Hayvansal Üretim Makineleri, Hayvancılık Ekipmanları, Yem Sektörü, Ambalaj ve Ambalaj Ekipmanları, Birlik, Dernek ve Sektörel Yayınlar alanlarında faaliyet gösteren sektör firmaları katılımcı olarak yer alacak.

22 – 25 Şubat tarihlerinde 10:00 – 19:00 saatleri arasında, 26 Şubat günü ise 10:00 – 17:00 saatleri arasında ziyarete açık olacak fuarın girişleri ücretsiz olup, tüm sektör çalışanları fuarımıza davetlidir.


Cevapla

“Fuarlar, Seminerler, Toplantılar, Aktiviteler” sayfasına dön