Üye olma ile ilgili problemler düzeltildi, foruma üye olabilirsiniz. *** Forumda görev almak isteyen arkadaşlar PM (@tarimsal) ile iletişime geçebilir. *** Üyelik işleminden sonra üyelik aktivasyonu için, e-posta hesabınızda ki Spam/Gereksiz vb. klasörüne bakmayı unutmayın!

Chandler - Fernor ceviz fidanı satış ve takas

Bu bölümde, elinizde bulunan fide, fidan ve tohumlar için karşılıklı olarak takas etme talebinde bulunabilirsiniz.
Cevapla
sabri-turan
Yeni Üye
Mesajlar: 1
Kayıt: Cum Tem 27, 2018 9:52 pm

Selamlar
ceviz.bizdensor.com Turan fidancılık olarak yaklaşık 25 yıldır chandler fidanı üretimi yapıyoruz. Fidanlarımız piyasanın en kaliteli ve en dayanıklı ceviz fidanlarıdır. Her yıl her türlü detaylara dikkat ederek özenle üretiyoruz. Bizden chandler yada fernor cinsi ceviz fidanı alan tüm herkes hoşnut ve çoğunlukla çevresindeki insanlara da öneriyorlar. Fidanlarımız faturalı adına doğru ve sözleşmelidir. Mukavele de isminin doğru olduğu garantisi de verilmektedir. Yani Eğer Chandler ceviz fidanı almışsanız o fidan %100 Chandler'dir yada Fernor ceviz fidanı almışsanız o fidan kesinlikle ama kesinlikle fernor dur.

Yani dikkat etmeniz gereken mevzu fidanın doğru tür olmasıdır. Örneğin sizin araziniz de rakım 1200 metrenin üzerinde ve fernor cinsi ceviz fidanı dikmek istiyorsunuz gittiniz şansa herhangi bir firmadan fernor cinsi ceviz fidanı istiyorum dediniz fidancının elinde de fernor yok lakin hazır müşteri kaçmasın diyerek var dedi. Sizlere bu fidanlar geldiğinde siz bunun fernormu yoksa başka bir türmü anlayamazsınız. Fidanı alırsınız dikersiniz 1 sürü emek harcarsınız fidanınız tutar yaprakları menfaat sevinirsiniz ancak 1 de bakmışsınız evvelki gördüğü soğukta donmuş ve yekûn fidanlar bir gece de ölmüş muvafakat. Verdiğiniz okadar çaba ve para boşa gitmesin derseniz fidanı kurumsal bir firmadan sözleşmeli olarak alın pişman olmayın.


Kullanıcı avatarı
tarimsal
Kıdemli Üye
Mesajlar: 691
Kayıt: Prş Mar 31, 2011 6:16 am
İletişim:

Foruma hoşgeldiniz, iyi satışlar, iyi forumlar


Cevapla

“Fide/Fidan/Tohum Takas Bölümü” sayfasına dön