Üye olma ile ilgili problemler düzeltildi, foruma üye olabilirsiniz. *** Forumda görev almak isteyen arkadaşlar PM (@tarimsal) ile iletişime geçebilir. *** Üyelik işleminden sonra üyelik aktivasyonu için, e-posta hesabınızda ki Spam/Gereksiz vb. klasörüne bakmayı unutmayın!

Kuş Kovucu GX -04 Solar Enerji + Elektrik

Bu bölümde bitkisel üretime dair her türlü malzeme satış ilanı için konu açabilirsiniz. Örn; Budama Makası, Çim Biçme Makinesi
Cevapla
ozturkkbasak
Yeni Üye
Mesajlar: 0
Kayıt: Pzr Şub 26, 2017 12:49 am

Ultrasonik ses teknolojisi ile çalışan max. 1500 m2 ye kadar etkili olabilen güneş enerjisi ile veya elektrikle çalışabilen GX-04 logolu portatif kuş kovucu cihazdır.
Hem elektrik hem de solar enerjisi ile çalıştığı için açık alanda veya kapalı alanda rahatlıkla kullanılabilir.
Su geçirmez özelliktedir.
Her türlü kuş cinsi üzerinde etkili olup,kuş cinslerini sadece ürettiği ultrasonik ses ile onları korkutarak bulundukları ortamdan uzaklaşmalarını sağlar.
Yeni model Gx-04 kuş kovucu ürünün dört bir tarafında bulunan ultrasonik hoparlörlerin her biri 120 desibel ve üstü ultrasonik ses verebilme özelliğine sahiptir.
Ultrasonik kuş kovucunun üzerinde Ultra I ve Ultra II olmak üzere iki adet ultrasonik düğme bulunmaktadır:
Ultra I bölümünde kuş kovucu 20 khz ile 40 khz arasında değişken ultrasonik ses dalgaları yayar. Bu ultrasonik bölümde yeşil led lamba 6 saniye yanar,11 saniye durur.

Ultra II bölümünde ise 40 khz ile 60 khz arasında değişken ultrasonik ses dalgaları yayar. Bu ultrasonik bölümde ise yeşil led lamba 9 saniye çalışır,15 saniye durur.

Ayrıca yeni model Gx-04 kuş savar ultrasonik ses seviyelerinin daha da yükseltilmesinin yanısıra üzerinde bulunan ve ultrasonik ses seviyesine göre belli aralıklarla yanıp sönen led lambalar ile de kuşları özellikle gece ışık teknolojisi ile de korkutarak kaçmasını sağlar.

Web:http://www.ticaretgroup.com/asp/product ... s-Enerjili
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.


Cevapla

“Malzeme Satış İlanları” sayfasına dön