Üye olma ile ilgili problemler düzeltildi, foruma üye olabilirsiniz. *** Forumda görev almak isteyen arkadaşlar PM (@tarimsal) ile iletişime geçebilir. *** Üyelik işleminden sonra üyelik aktivasyonu için, e-posta hesabınızda ki Spam/Gereksiz vb. klasörüne bakmayı unutmayın!

Tarım aletlerinde Kur İndirimi !!!

Bu bölümde bitkisel üretime dair her türlü malzeme satış ilanı için konu açabilirsiniz. Örn; Budama Makası, Çim Biçme Makinesi
Cevapla
korayuslu
Yeni Üye
Mesajlar: 9
Kayıt: Cum May 30, 2014 5:45 pm

ResimTARIM ALETLERİNDE BÜYÜK İNDİRİM !!!


Hazır euro düşerken ükemizde gerçekleşen ürünlerdeki indirimli fiyatları kaçırmasanız açıkçası sizler için çok iyi olacaktır. Yaz aylarına bir türlü denk gelmeyen bu kur oranları yinede faydalı bir düşüş gösteriyor. Tarım aletleri, bahçe malzemeleri , hayvancılık ürünleri ve çeşitli hırdavat aletlerinin satışını yapan onlinemakina.com adresini ziyaret ederek muazzam fırsatlardan yararlanabilirsiniz. 

Peki önümüzde hangi sezonlar var?
Bildiğiniz üzere sezona göre mahsüller farklılık gösterebilir, ihtiyaçlar değişebilir. Şu an en revaçta olan ürün gruplarından biri Benzinli testere diyebiliriz. Neden benzinli diye belirtiyoruz? Nedeni gayet basit; Kur üzerindeki farklılık ne yazıkki elektrikli testereler ucuz olduğu için pek fark edilmiyor. Zaten elektrikli testere alacaksanız tahtadan fazlasını kesmeyin pek tavsiye etmiyoruz. 

Ardından bir diğer ürün grubu olarak budama makasından bahsedelim. Budama Makası kullanımı için tam sezonu diyebiliriz. Çünkü artık bağların ve zeytinlerin ve meyvelerin budanması için tam mevsimi geldi. Tahminimce tarım ve hayvancılık ile uğraşılan bölgelerimize yakın oturan herkesin evinde bulunan bir alet budak makaslarıdır diye tahmin ediyorum. Şu an Türkiye budama makaslarının en ucuz ülkesi oldu bilginize. Nedeni ise tahmin edebileceğiniz üzere eurodur. 

Önümüzde yaz var ve çapa makinası, tırpan ve benzeri ürünlerde yakın zamanda size lazım olacak. Dizel çapa makinasındaki vergi zammından sonra Benzinli çapa makinası almak için yönelen vatandaşlarımız bu yıl çin malı fiyatına Avrupa menşei ürünlere sahip olabilirler. Piyasayı takip edin derim ben.
Herşey bir yana daha fazlası için www.onlinemakina.com adresine bir bakın. Görecek olduğunuz fiyatlar tamamen gerçektir. Bu fiyatların tek zararı gözlerinize olabilir. Yarım saat sitemizde durduktan sonra 15 dk bilgisayarın başından kalkmanızı tavsiye ederiz. Keyifli günler :)


Cevapla

“Malzeme Satış İlanları” sayfasına dön