Üye olma ile ilgili problemler düzeltildi, foruma üye olabilirsiniz. *** Forumda görev almak isteyen arkadaşlar PM (@tarimsal) ile iletişime geçebilir. *** Üyelik işleminden sonra üyelik aktivasyonu için, e-posta hesabınızda ki Spam/Gereksiz vb. klasörüne bakmayı unutmayın!

Ege Tarımsal Araştırma Enstitüsü Staj Başvuruları

Staj Yeri ya da Stajer Arıyorsanız buraya!
Cevapla
Kullanıcı avatarı
tarimsal
Kıdemli Üye
Mesajlar: 691
Kayıt: Prş Mar 31, 2011 6:16 am
İletişim:

Ege Tarımsal Araştırma Enstitüsü Staj Başvuruları Müdürlüğü 2015 yılı staj başvuruları için duyuru aşağıdadır. Kurumumuzda Ziraat Fakülteleri ve tarımla ilgili Meslek Yüksek Okulu Programları öğrencileri, öğrenim gördüğü alanlarla ilgili konularda görgü, bilgi ve beceri kazanmak amacıyla staj eğitimi yapabilmektedirler. Staj eğitimi konusunda başvuru yapmak isteyen öğrencilerin aşağıdaki başvuru formunu doldurup kurumumuza şahsen, faks, posta veya e-posta yoluyla ulaştırmaları gerekmektedir.

Staj başvuruları 30 Nisan 2015 tarihine kadar alınacak olup, kurumumuzca aşağıdaki takvime göre değerlendirilerek, değerlendirme sonuçları 04 Mayıs itibariyle internet sitemizde yayınlanacak ayrıca öğrencilerin bağlı oldukları Dekanlıklara yazılı olarak bildirilecektir. 
2015 Staj Dilekçe
2015 Staj Takvimi
En son tarimsal tarafından Sal Mar 10, 2015 3:33 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.


Cevapla

“Staj Yeri” sayfasına dön